• 09392268393
  • info@pada.co.ir
  • مشهد- دانشگاه فردوسی- مرکز رشد دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

شرکت پدیدار آفرین دانش آینده (پادا)، با تیمی متخصص از دانشجویان و اساتید دانشگاه فردوسی مشهد، به عنوان هسته فناور علوم انسانی در دانشگاه فردوسی مشهد کار خود را آغاز کرد. یکی از اهداف اساسی تاسیس این شرکت، تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان و همچنین تخصصی سازی و کاربردی سازی آخرین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه آموزش و پژوهش می باشد.

محصولات و خدمات این شرکت حاصل فعالیت همدلانه دو تیم تخصصی فنی و محتوایی می باشد. اعضای اصلی هر دو تیم از اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع دکتری در رشته های مهندسی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی، و رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سایر دانشگاه های معتبر کشور می باشند.

با در نظر گرفتن اهداف و چشم اندازهای بلندمدت موسسین؛ شرکت پدیدارآفرین دانش آینده از ۲ سال پیش فعالیت های نوآورانه خود را در حوزه آموزش آغاز کرد و نتیجه این تلاش ها در چندین حوزه در خدمت آموزش و تعمیق یادگیری دانش آموزان و دانشجویان و پژوهشگران قرار گرفت. سایت " درس پادا" توسط دپارتمان تولید محتوای آموزشی پادا طراحی و پیاده سازی شد. هدف این سایت تسهیل فرایند یادگیری با کمک انواع محتوای آموزشی در قالب های متنوع، جذاب و کارا می باشد. این وب سایت امکان دسترسی اساتید دانشگاه، معلمان و فراگیران را به محتوای آموزشی مورد نیازشان را فراهم می کند. همچنین مدرسان، اساتید و معلمان گرامی می توانند از این وب سایت به عنوان بستری آماده برای ارائه محتواهای درسی خود به کلیه فراگیران و علاقه مندان در سطح کشور استفاده کنند.

امید است تلاش‌های ما و همکارانمان در جهت کاربردی سازی تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه آموزش، پرورش و پژوهش، گام موثری باشد در تقویت انگیزه‌ها و بنیه علمی و پژوهشی دانش‌آموزان و دانشجویان در جهت تولید و خلق دانش بومی و گامی هر چند کوچک در مسیر توسعه عدالت آموزشی در کشور عزیزمان ایران.

" پادا" آماده ارائه خدمات به آموزشگاه های علمی، اساتید، مدرسان و معلمان گرامی می باشد. لطفا برای بهره مندی از خدمات " درس پادا" با ما تماس بگیرید.

افتخار ما ارائه خدمات منحصر به  فرد، با کیفیت و رضایت بخش به شماست.